Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
1

Dzięki Wam zebraliśmy 5 900,06 – dziękujemy !

Drodzy Państwo,

Pragniemy zostawić przeszłość daleko w tyle i podzielić z Wami jakże niesamowitą nowiną! Pamiętacie jeszcze temat zbiórki w ramach skradzionego sprzętu? Od początku zbiórki udało się zebrać kwotę 5900.06 zł

To wspaniałe jak szybko te pieniążki udało się zebrać, a jeszcze wspanialsze jest to, jak wspaniałych mamy rodziców oraz kibiców w #SFS, bez pomocy których tak szybki powrót do treningów byłby niemożliwy!

Zgodnie z przeprowadzoną, krótko po incydencie ankietą, zdecydowaliśmy o rozporządzeniu zebranych funduszy na „załatanie” powstałej dziury oraz na pomoc bardziej potrzebującym!

Szczegóły takie jak: do kogo, kiedy i w jaki sposób trafią pieniążki, ukażą się w przyszłym tygodniu także bądźcie czujni!

Z całego serca raz jeszcze pragniemy podziękować każdemu z osobna, każdej osobie która nawet w najmniejszym stopniu zaangażowała się w zbiórkę funduszy – to co dla Nas zrobiliście to coś niebywałego i mamy nadzieje, że szybko do Was wróci ze zdwojoną siłą! ❤️

Z wyrazami szacunku,
Szkoła Futbolu Staniątki


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved