Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
IMG_2294

Drugi turnus piłkarskiej półkolonii w Wieliczce za nami

W piątek w Solnym Mieście Wieliczka zakończyła się druga, a zarazem ostatnia organizowana w te wakacje półkolonia SFS. Trenerzy prowadzący byli bardzo zadowoleni z tego co udało się osiągnąć. Podkreślić przede wszystkim należy fantastyczną pogodę jaka towarzyszyła uczestnikom od pierwszego aż do ostatniego dnia oraz fantastycznie przygotowaną infrastrukturę, na której to odbyła się półkolonia. Podczas półkolonii uczestnicy doskonalili nie tylko piłkarskie rzemiosło, ale rozwijali również sprawność ogólną, a także umiejętności związane z komunikacją i współpracą w grupie. Nie zabrakło również elementów rozwijających kreatywność u uczestników, w ten sposób udało się nakręcić reklamę i stworzyć kilka dzieł plastycznych. Uczestnicy poddani zostali także różnym testom i wyzwaniom, którym starali się sprostać jak najlepiej i przełamać swoje ograniczenia. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy udanych wakacji !


 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcą Państwo kilka minut i podzielą się z nami swoją opinią, która pomoże nam w przyszłości zorganizować jeszcze lepszy wypoczynek dla Państwa dzieci.

Link do krótkiej ankiety —> https://forms.gle/6iGRmpwksW65Vk8s6

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved