Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
certyfikacja

Drogi rodzicu zarejestruj dziecko do systemu PZPN do 20 maja

Drodzy Rodzice,

Wkrótce Szkoła Futbolu Staniątki przystąpi do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to bardzo ważny element w strategii rozwoju pod katem organizacyjnym jak również sportowym.

Jednym z wymogów otrzymania Certyfikatu jest zarejestrowanie wszystkich zawodników na portalu laczynaspilka.pl. Z uwagi na ochronę danych osobowych nie możemy tego zrobić za Państwa dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc i samodzielną rejestrację swoich dzieci.

Przesyłamy instrukcję „krok po kroku” jak wygląda przebieg rejestracja | Zobacz instrukcję dla rodziców Tutaj

Cały proces trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem prosimy o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.


 

Ponieważ już 24 kwietnia oficjalnie ruszy program, prosimy o zarejestrowanie swoich dzieci najpóźniej do dnia 20 maja 2019r.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi poszczególne grupy.

W przypadku braku rejestracji do 20 maja, dany zawodnik nie będzie brany pod uwagę przy organizacji grup szkoleniowych na sezon 2019/20 !


 

Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich? 

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved