Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
certyfikacja

Drogi rodzicu zarejestruj dziecko do systemu PZPN do 15 grudnia – informacja dotyczy zawodników którzy dołączyli w październiku 2019

Drodzy Rodzice,

Szkoła Futbolu Staniątki otrzymała Złotą Gwiazdkę w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to bardzo ważny element w strategii rozwoju pod katem organizacyjnym jak również sportowym jak również wielkim dla nas wyróżnieniem.

Jednym z wymogów otrzymania a teraz utrzymania Certyfikatu jest rejestracja wszystkich nowych zawodników (którzy do nas dołączyli od października) od grupy G (czyli 6-latków i starszych) na portalu laczynaspilka.pl. Z uwagi na ochronę danych osobowych nie możemy tego zrobić za Państwa dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc i samodzielną rejestrację swoich dzieci.

Przesyłamy instrukcję „krok po kroku” jak wygląda przebieg rejestracja | Zobacz instrukcję dla rodziców Tutaj

Cały proces trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem prosimy o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.


 

Prosimy o zarejestrowanie swoich dzieci najpóźniej do dnia 15 grudnia 2019r.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi poszczególne grupy.

W przypadku braku rejestracji do 15 grudnia, dany zawodnik zostanie skreślony z listy zawodników.


 

Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich? 

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved