CZEK NA 4 863,30 ZŁ TRAFIŁ DO IWA I BRUNA – DZIĘKUJEMY WAM !

SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI pamięta, że ofiarowane dobro zawsze wraca, dlatego z wielką chęcią angażujemy się w pomoc na każdej płaszczyźnie!

Niezależnie od oceny szans, sensu czy wartości – robimy to bo wiemy, że tylko w taki sposób możemy znacznie przyczynić się do lepszego jutra osób potrzebujących! To dzięki Wam Bruno oraz Iwo mogą teraz liczyć na roczne finansowanie kosztów stałego monitorowania glikemii!

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest glikemia – glikemia oznacza stężenie glukozy we krwi. Jest to badanie przesiewowe w kierunku cukrzycy, a podstawowym jej badaniem jest pomiar stężenia glukozy (cukru) na czczo za pomocą kosztownego systemu monitorowania, który przez kolejny rok będzie finansowany z zebranych funduszy!

Razem z FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM, zbieraliśmy 1%, który dzisiaj zaowocował w wartość blisko 4900 złotych!

Wielkie brawa i słowa uznania należą się nie tylko FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania ale i przede wszystkim Wam drodzy rodzicie! Dziękujemy za każdy wpłacony grosz, który przyczynił się do zebrania tak licznej kwoty na pomoc braciom Tynor. Wasza pomoc jest nieoceniona!

Słowo na dziś? Prawdziwi bohaterowie nie noszą peleryn – prawdziwi bohaterowie to Wy!

P.S. Możecie być pewni, że z nadejściem 2020 roku, ponownie poinformujemy o szczegółach nowej zbiórki dla potrzebujących. O tym „kiedy”, oraz „Na jaki cel” będą zbierane fundusze, dowiecie się już niebawem!

#PRZYGODAZPIŁKĄZACZYNASIĘTUTAJ#RAZEMMOŻEMYWIĘCEJ