Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
Zrzut ekranu 2019-10-21 o 15.51.34

Cenne doświadczenie rocznika 2010 na turnieju w Szalowej

W dniach 19-20 października grupa E1A uczestniczyła w turnieju Respect Cup, organizowanym przez Akademie Piłkarską Respect.

W pierwszym dniu naszymi przeciwnikami byli m.in. Hutnik Kraków, SMS Stal Mielec, Limanowa Limanovia, w drugim dniu spotkaliśmy się m.in. z Mineralni Krynicą, Estimą Wielogłowy, Sokolikami Stary Sącz. W sumie chłopcy rozegrali 10 meczów w dwa dni.

Turniej stał na wysokim poziomie, było wiele dobrych zespołów. Jesteśmy zadowoleni, że chłopcy wypełniali założenia z treningu, starali się utrzymywać przy piłce i wygrywać pojedynki 1×1. Dla nas było to pierwsze przetarcie na tak dużym turnieju i przed nami jeszcze dużo pracy, aby wspiąć się na najwyższy poziom, ale wierzymy, że chłopcy są na to gotowi.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved