Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
bambini

Bambini – rozpoczynamy nabór na sezon 2018/19

plakatB2_bambini

Z myślą o najmłodszych, jako pierwsza i jedyna szkółka piłkarska w powiecie wielickim i bocheńskim postanowiliśmy otworzyć nowe grupy dedykowane tylko dzieciom w wieku 3 i 4 lat – Bambini.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty i trwają od 45 do 60 minut. W zajęciach mogą uczestniczyć również rodzice a wykwalifikowana kadra trenerska zadba o miłą i przyjazną atmosferę dzięki czemu Twoja pociecha pokocha sport na całe życie.


 

 

Chcesz żeby Twoje dziecko polubiło sport?

Szukasz odpowiedniego miejsca na rozwijanie jego sportowej pasji?

Twoje dziecko jest wieku 3-4 lat i uwielbia się ruszać, biegać, skakać i kopać?

Zapraszamy do jedynej szkółki piłkarskiej na terenie powiatu wieleckiego i bocheńskiego, która prowadzi zajęcia dla 3 i 4 latków – rozpoczynamy nabór na sezon 2018/19!


 

2 gminy - zajęcia prowadzone są na w Staniątkach i Wieliczce. Od września planujemy otworzyć grupy w Woli Batorskiej i Niepołomicach

zajęcia tygodniowo tylko w soboty

9 lat doświadczenia

13 profesjonalnych trenerów z kwalifikacjami UEFA A, B i C

32 grupy szkoleniowe od 3 do 15 roku życia

450 przyszłych piłkarzy

Nasze atuty mówią same za siebie!


 

Przy zapisie do końca czerwca opłata wpisowa to tylko 50 złotych - oszczędzasz aż 50 złotych  (promocja obowiązuje pod warunkiem opłacenia kwoty wpisowej do końca czerwca 2018 roku w wysokości 50 złotych w ramach której zawodnik otrzymuje koszulkę, spodenki oraz getry. Kwota wpisowego poza okresem promocji to 100 złotych).

Zajęcia w sezonie 2018/19 rozpoczynają się od początku września 2018 roku a opłata członkowska naliczana od września 2018 wynosi 60 złotych miesięcznie.


 

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wypełnij formularz kontaktowy poniżej a nasz trener skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli nie – zadzwoń pod numer 605-525-999 w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Przygoda z piłą zaczyna się Tutaj – dołącz do Szkoły Futbolu Staniątki – największej szkółki piłkarskiej na terenie powiatu wielickiego i bocheńskiego!


 Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved