Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
bambini

Bambini

Ważna informacja dla grupy Wieliczka i Staniątki: 
Informujemy, że w najbliższą sobotę 5 maja zajęcia zarówno dla grupy Wieliczka jak również Staniątki odbędą się w jednym terminie o godzinie 10.15 na stadionie sportowym w Staniątkach (ulica Sportowa).

Za zmiany przepraszamy.


 

Z myślą o najmłodszych, postanowiliśmy otworzyć nowe grupy dedykowane dzieciom w wieku 3 i 4 lat – Bambini.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty i trwają od 45 do 60 minut. W zajęciach mogą uczestniczyć również rodzice a wykwalifikowana kadra trenerska zadba o miłą i przyjazną atmosferę dzięki czemu Twoja pociecha pokocha sport na całe życie.

 

Zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia:

Gmina Niepołomice: Hala w szkole podstawowej w Staniątkach, godzina 9.00 lub 10.15 | zajęcia odbywają się od soboty 3 marca po feriach.

Gmina Wieliczka: Hala Kampus Wielicki zamiennie z SP3 w Wieliczce, godzina 9.00 | zajęcia odbywają się od soboty 3 marca po feriach.

 

ulotkaA5awers_bambini


 

Koszt zajęć:
60 złotych
 – Jednorazowa opłata wpisowa w ramach której dziecko otrzyma koszulkę i spodenki, którą należy dokonać w dniu oddania karty zgłoszeniowej.
60 złotych – opłata miesięczna płatna do 10 dnia za każdy miesiąc z góry.

Płatności należy dokonywać na nr konta PEKAO SA 88 1240 5107 1111 0010 2993 8266 a w tytule należy podać Imię i Nazwisko dziecka oraz miesiąc.


Wypełnij formularz i do zobaczenia już wkrótce na pierwszym treningu.Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved