Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
BAMBNI

Bambini zmiana organizacji zajęć 2-3 grudnia

Przypominamy, że w najbliższy weekend nastąpi wyjątkowa zmiana organizacji zajęć!

Ważna informacja dla grupy Wieliczka: Zajęcia zaplanowane na 2 grudnia (sobota Kampus Wielicki) odbędą się wyjątkowo 3 grudnia w niedzielę na hali przy szkole podstawowej nr 3 w Wieliczce (przy ulicy Sieńkiewicza 14), o godzinie 10.00 do 11.00. Zmiana zajęć jest podyktowana szkoleniami i rozgrywkami trenerów. Równocześnie informujemy, że docelowo zajęcia będą odbywały się w soboty o godzinie 9.30 na hali Kampus Wielicki.

Ważna informacja dla grupy Staniątki: Zajęcia zaplanowane na 2 grudnia (sobota SP Staniątki) się nie odbędą z uwagi na nieobecność trenera Konrada. W kolejny weekend odbędą się natomiast dwa zajęcia, w sobotę 9 grudnia oraz w niedzielę 10 grudnia odpowiednio o godzinie 9.00 oraz 10.15 wg podziału na grupy.

Za zmiany przepraszamy.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved