Zapraszamy na Jubileusz 15 lecia SFS

W weekend 15/16 czerwca zapraszamy wszystkich zawodników i rodziców na wydarzenie sportowe z okazji jubileuszu 15-lecia działalności Szkoły Futbolu Staniątki.

W sobotę od godzin porannych do godziny 15:00 zapraszamy najmłodszy grupy od Bambini po Orlików zgodnie z harmonogramem. Dla zawodników i zawodniczek przygotowaliśmy szereg atrakcji i symboliczne upominki.

Wszyscy zawodnicy przychodzą na wydarzenie w strojach meczowych a najmłodsze grupy Bambini w strojach Bambini.

Od godziny 15:30 do 20:00 zostanie rozegrany turniej Biznescup w którym zagra reprezentacja Trenerów – tego nie można przegapić !!

O godzinie 20:00 odbędzie się Gala Sportowa na której podsumujemy turniej Biznescup, podziękujemy wszystkim partnerom i instytucjom a o godzinie 20:30 odbędzie się magiczny pokaz Iluzji którym zakończymy pierwszy dzień jubileuszu.

 

Niedziela to turnieje piłkarskie dla skrzatów, żaków, orlików i dziewczynek od godzin porannych do 14:00 a następnie spotkamy się z młodzikami, trampkarzami i juniorami na wspólna strefie kibica gdzie będziemy kibicować Polsce w potyczce na Mistrzostwach Europy z Holandią.

 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia 15/16 czerwca na obchodach jubileuszu 15 lecia działalności Szkoła Futbolu Staniątki!