Wygraj Piłkarskie Marzenia – głosuj na nasz projekt BO Małopolska 2021

Szkoła Futbolu Staniątki w roku 2021 po raz pierwszy zgłosiła swój projekt do konkursu w ramach projektu Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego 2021.

Nasz Projekt „Wygraj Piłkarskie Marzenia” przeszedł pozytywną ocenę merytoryczną oraz formalną co oznacza, że w dniach od 14 maja do 14 czerwca 2021 roku zostanie dopuszczony do głosowania! (Zobacz tutaj ocenę)

Jeżeli skończyłeś 16 lat, mieszkasz w powiecie wielickim, proszowickim, miechowskim lub krakowskim (bez miasta Kraków) głosuj na nasz projekt:

WEJDŹ NA: BO.MALOPOLSKA.PL

KOD ZADANIA: KOM38

NAZWA ZADANIA: WYGRAJ PIŁKARSKIE MARZENIA

Założenia projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia”

W ramach projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia” zostanie zorganizowanych łącznie 10 turniejów piłkarskich dla dzieci od 7 do 11 roku życia. Turnieje zostaną zorganizowane w dwóch kategoriach wiekowych. Dla dzieci w wieku 8-9 lat (kategoria U-9) oraz 10-11 lat (kategoria U-11).

Dla każdej grupy wiekowej (U-9 oraz U-11) zostaną zorganizowane 4 turnieje eliminacyjne, po jednym dla każdego z powiatów, które są objęte zadaniem:

1. powiat wielicki,
  2. powiat miechowski,
  3. powiat proszowicki,
  4. powiat krakowski,

oraz jeden turniej finałowy dla kategorii U-9 oraz U-11. W każdym z turniejów eliminacyjnych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 16 zespołów z danego powiatu (wielicki, miechowski, proszowicki, krakowski).

W turnieju finałowym zarówno w kategorii U-9 jak również U-11 zagrają po 4 najlepsze drużyny z każdego turnieju eliminacyjnego w poszczególnej kategorii wiekowej, dzięki czemu o nagrodę główną i dodatkową będzie rywalizowało po 16 najlepszych drużyn.

Miejsce i Harmonogram projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia”

Wszystkie turnieje eliminacyjne oraz turnieje finałowe planujemy zorganizować na terenie nowego kompleksu sportowego w Staniątkach, który zostanie oddany do użytkowania w połowie roku 2021.

14 maja – 14 czerwca 2021 – głosowanie (szczegółowe zasady głosowania podamy po ich publikacji przez Zarząd Województwa Małopolskiego),

luty – maj 2022 – zgłoszenia do udziału w poszczególnych turniejach eliminacyjnych,

4 czerwiec 2022 – organizacja turniejów eliminacyjnych dla zespołów z terenu Powiatu Wielickiego,

5 czerwiec 2022 – organizacja turniejów eliminacyjnych dla zespołów z terenu Powiatu Proszowickiego,

11 czerwiec 2022 – organizacja turniejów eliminacyjnych dla zespołów z terenu Powiatu Miechowskiego,

12 czerwiec 2022 – organizacja turniejów eliminacyjnych dla zespołów z terenu Powiatu Krakowskiego,

18/19 czerwiec 2022 – organizacja turniejów finałowych,

Nagroda i cel projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia”

Celem projektu jest danie szansy najmłodszym dzieciom na tytułowe wygranie i spełnienie piłkarskich marzeń. Oprócz doskonałej zabawy, możliwością rywalizacji i zaprezentowania swoich umiejętności na tle innych rówieśniczych zespołów, profesjonalnymi warunkami organizacyjnymi w turnieju finałowym nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny zarówno w kategorii U-9 jak również U-11 będzie voucher o wartości 3.000 złotych na zakup sprzętu sportowego.

Planowaną nagrodą dodatkową będzie możliwość wyjazdu do Lizbony (Portugalia), gdzie najlepsza drużyna turnieju finałowego w kategorii U-9 oraz U-11 będzie miała możliwość rozegrania towarzyskiego meczu z rówieśnikami z Akademii Benfica Lizbona połączony z wieloma dodatkowymi atrakcjami jak m.in. zwiedzanie stadionu i muzeum Benfica Lizbona, kibicowanie podczas ligowego meczu czy zwiedzanie miasta! (Nagroda uzależniona jest od pozyskania na nią dodatkowego finansowania)

Regulamin projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia”

Szczegółowy regulamin projektu „Wygraj Piłkarskie Marzenia” ukaże się po ogłoszeniu wyników głosowania w ramach projektu Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego 2021 i nie później niż w lutym 2022 roku w przypadku wygrania projektu w głosowaniu.

WEJDŹ NA: BO.MALOPOLSKA.PL

KOD ZADANIA: KOM38

NAZWA ZADANIA: WYGRAJ PIŁKARSKIE MARZENIA

Pomóżcie nam spełnić piłkarskie marzenia setkom małych piłkarzy i zagłosuj w dniach 14 maja – 14 czerwca 2021 roku na nasz projekt „Wygraj Piłkarskie Marzenia”!