Trenuj piłkę nożną razem z nami – edycja V

Od 1 maja rozpoczynamy V edycję projektu „Trenuj piłkę nożną razem z nami”!

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego jest przeznaczony dla dzieci urodzonych w roczniku 2012 oraz młodszych i polega m.in. na organizacji bezpłatnych zajęć z piłki nożnej w maju, czerwcu i lipcu 2023. Chętne dzieci będą mogły również dołączyć na stałe do SFS. Cały projekt podsumuje turniej jak zaplanowany jest na 29 lipca 2023!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i Trenuj piłkę nożną razem z nami już od 1 maja! Treningi odbywają się na trenie gminy Niepołomice i Wieliczka.

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego.

Zapisz się na treningi pokazowe:

DANE OSOBOWE DZIECKA

Jak ważny jest sport dla Twojego Dziecka? Zapraszamy do artykułu Sportowy Rodzic (Przeczytaj Tutaj)

Przed pierwszym treningiem koniecznie przeczytaj jak należy się na niego przygotować (Przeczytaj Tutaj) i ubrać (Przeczytaj Tutaj)

Do zobaczenia na boisku!

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego.