Świąteczne granie Orlików

W Narodowe Święto Niepodległości zespoły naszych Orlików pojechały do Dobczyc zmierzyć się w rywalizacji z Rabą Dobczyce.

W pierwszym sparingu na hali nasze Orliki udowodniły, że są drużyną, która potrafi walczyć do ostatniego gwizdka. Jednak widać było, że gra na hali sprawiała im trochę problemów.

Chłopcy nie zawsze wracali do obrony, a przy grze na hali, gdzie jest to rozgrywka bardzo dynamiczna, krycie „każdy każdego” to podstawa. Mecz był rozgrywany piłką futsalową – cięższą od tych, którymi trenujemy na co dzień.  Przez to strzały do bramki były niekiedy za słabe, brakowało strzałów z dystansu – za to było wiele akcji 1×1.

Mimo tego, że chłopcy trenują na trawie, rozegrali dwa dobre mecze i jest to na pewno dobry prognostyk na przyszłość.

Składy:

SFS I – Raba Dobczyce: 7:10

Michał Pieprzyk (2 bramki), Mateusz Nawrot (1 bramka), Michał Bugajski, Szymon Zając (1 bramka), Filip Drożdż, Jakub Rogowski (3 bramki), Piotr Tyrała.

SFS II – Raba Dobczyce 10:9

Arek Polonka (2 bramki), Ksawery Krawczyk (3 bramki), Mikołaj Strojek (2 bramki), Marcel Sowiński (1 bramka), Michał Bugajski (1 bramka), Filip Drożdż (1 bramka), Michał Pieprzyk, Szymon Zając, Piotr Tyrała, Jakub Rogowski, Mateusz Nawrot.