SFS Z MEDYKAMI – pomagamy szpitalowi w Krakowie

Społeczność Szkoły Futbolu Staniątki już nieraz pokazała, że nie jest obojętna na potrzeby innych i wspólnie wspieraliśmy wiele akcji społecznych.

Dzisiaj kolejny raz Was potrzebujemy. Zjednoczmy się w walce o zdrowie nas wszystkich i pomóżmy Uniwersyteckiemu Dziecięcemu Szpitalowi w Krakowie zakupić niezbędne produkty do walki z chorobą COVID-19, który wywołuje wirus SARS-COV-2.

Jak już informowaliśmy, podjęliśmy decyzję, że wszystkie składki członkowskie za miesiąc kwiecień wynoszą 50%.

Natomiast każda większa kwota wpłacona powyżej 50% składki członkowskiej, jak również każda kwota która wpłynie na konto stowarzyszenia Szkoła Futbolu Staniątki na numer banku Pekao

88 1240 5107 1111 0010 2993 8266 tytułem „SFS z Medykami”

pochodząca z darowizn od firm i przedsiębiorstw oraz od Was wszystkich, od osób nie tylko związanych z SFS zostanie przekazana 16 kwietnia Uniwersyteckiemu Dziecięcemu Szpitalowi w Krakowie na zakup niezbędnych produktów .

Chcemy, również poinformować, że Szkoła Futbolu Staniątki przekaże ze środków własnych równowartość uzbieranej z tego tytułu kwoty jednak nie większą niż 1.000,00 zł na ten sam cel. Środki własne pochodzą z dochodu organizacji X edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm.

Liczymy na zaangażowanie i solidarność – kolejny raz pokażmy, że Szkole Futbolu Staniątki i całej naszej społeczności którą wspólnie tworzymy obecna sytuacja nie jest obojętna.

Z poważaniem,
Turecki Krzysztof