SFS Mistrzem Tauron Junior Cup

15.000 złotych i tytuł Mistrza Tauron Junior Cup dla Szkoły Futbolu Staniątki!

Zawodnicy w roczniku 2015/16  w składzie Matysiak Dawid, Banach Mieszko, Karbarz Szymon, Paluch Miłosz, Uwakwe Aleksander, Grzegorzek Natan, Krystian Marcel pod okiem trenera Konrada Matysiaka wygrali finałowy turniej Tauron Junior Cup, który odbył się w piątek 11 listopada na hali Tauron Arena w Krakowie.

Nasza drużyna wygrała wszystkie siedem spotkań stracą zaledwie tylko 3 bramki. Dodatkowo warto wspomnieć, że turniej był dedykowany zawodnikom w roczniku 2015 a nasza drużyna na siedmiu piłkarzy składała się tylko z dwóch chłopców w tym roczniku – pozostała piątka to rocznik 2016!

Rewelacyjna postawa drużyny, trenera Konrada i wspaniałych kibiców, którzy licznie zgromadzili się na hali Tauron Arena doprowadziło do spektakularnego zwycięstwa Szkoły Futbolu Staniątki.

Główną nagrodą w turnieju oprócz okazałego puchu i medali był czek o wartości 15.000 złotych!

Wielkie gratulacje!

Więcej w artykule Gazeta Krakowska Czytaj Tutaj