Rozpiska weekendowa 19/20 lutego

W ten weekend część naszych grup nie pośpi zbyt długo. Sprawdźcie dlaczego!

Sobota 8.40 to nie jest czas na wylegiwanie się w łóżku. Grupa F2A w sobotni poranek pojedzie do Krakowa na mecz z AP Kolejarzem Prokocim.

O 10.00 Młodziki z grupy D1B zmierzą się w Wieliczce z LKS-em Śledziejowice. Mecz rozegramy na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej.

Kiedy wybije godzina 11.00 w hali w Staniątkach w grze wewnętrznej spotkają się nasze Żaki z grup G2B oraz G2C.  W tym samym czasie zespół E1A zagrają na Orliku w Podłężu z Gwiazdą Brzegi.

O 11.30 w Wieliczce (Małopolska Arena Lekkoatletyczna) grupa D1A stanie w szranki z SMS-em Wieliczka. Kwadrans po 12 w staniąteckiej hali Skrzaty G1B oraz G1C zagrają ze swoimi rówieśnikami z Nadwiślanki Nowe Brzesko.

Nadwiślanka będzie także rywalem trampkarzy z grupy C1A. Mecz na orliku w Podłężu rozpocznie się o 14.00. O tej samej godzinie, ale w hali w Staniątkach grupę F2B czeka sparing z UKS Rajska Szkoła.

W niedzielę o 8.00 w Piekarach na murawie będą już piłkarze z grupy F1A. Wezmą oni udział w rywalizacji pod nazwą Jurajski Winter Cup. O 13.15 w niedzielę grupy F2C i F1B spotkają się w Staniątkach (hala) żeby rozegrać grę szkoleniową. W hali w Staniątkach zakończymy także weekend wewnętrznym pojedynkiem zawodników z grupy E1B – początek od godziny 14.30.

Życzymy samych udanych zagrań!