Podsumowanie weekendu 15-16 lutego

Sobota 15 lutego.

➡️ Grupa E2A

Podopieczni trenera Jakuba Świergała rozegrali turniej szkoleniowy na hali LO Niepołomice. W turnieju obok naszej reprezentacji wzięły udział szkółki z Unii Tarnów, Orliki Myślenice i Pcimianki Pcim.

➡️ Grupa F2A

Podopieczni trenera Filipa Mazurkowa i Krzysztofa Bułata rozegrali turniej szkoleniowy na hali LO Niepołomice. W turnieju zagrały również szkółki  SMS Solne Miasto Wieliczka, Triumf Alwernia, AP Bieżanowianka i NSF Puszcza Niepołomice.

➡️ Piłkarskie Mistrzostwa Firm

9 firmowych zespołów wzięło udział w jubileuszowej X edycji turnieju Biznescup 2020 która odbyła się na hali Solne Miasto Wieliczka i Niepołomice Jazy. Najlepszym zespołowe po raz 4 została drużyna Solne Miasta natomiast reprezentacja SFS zajęła miejsca 5-8.

➡️ Grupa D1A

Podopieczni trenera Filipa Mazurkowa i Radosława Pławeckiego zagrała dwa mecze kontrolne.

1 mecz | SFS – SMS Kraków | 2:2

bramki: Bruno Skoczek x2

2 mecz | SFS – Hutnik Kraków | 2:1

bramki: Bruno Skoczek x1, Bartosz Łukasik x1.

Niedziela 16 lutego.

➡️ Grupa F1A

Podopieczni trenera Piotra Mrozka rozegrała turniej szkoleniowy na hali Solne Miasto Wieliczka. Nasi wychowankowie mierzyli się z takimi zespołami jak: Orzeł Bębło, KSPN Kraków, Salos Kraków, AP Wieliczka i Prądniczanka Kraków.

➡️ Grupa G1B, G1C

Podopieczni trenera Konrada Matysiaka rozegrała turniej szkoleniowy połączony z konkursami i zabawami sportowymi na hali Niepołomice-Jazy a na zaproszenie odpowiedziały szkółki z AP Wieliczka, Wiarusy Igołomia i Batory Wola Batorska.

➡️ Grupa E2B

Podopieczni trenera Mateusza Suszyńskiego rozegrała turniej szkoleniowy na hali Niepołomice-Jazy a swoje umiejętności porównywała na tle takich drużyn jak AP Wieliczka, Piast Łapanów i Dąb Zabierzów Bocheński.

➡️ Grupa C1A

Podopieczni trenera Mateusza Dąbrowskiego rozegrała mecz kontrolny z AS Progres Kraków który zakończył się zwycięstwem naszych zawodników 8:7.

bramki: Huber Gawlik x2, Olaf Stachowicz x2, Dominik Mazur x1, Adrian Górka x1, Oliwier Operacz x1, Dawid Karecki x1.

Gratulujemy!

Podczas wszystkich 6 turniejów prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz Marysi, która choruje na SMA typu 1 i potrzebuje aż 8 milionów złotych aby wyjechać do USA i otrzymać odpowiednie leczenie ratujące jej życie – dzięki Wam uzbieraliśmy łącznie 2.084,00 złote które przekazaliśmy Marysi za pośrednictwem portalu SięPomaga.pldziękujemy !