Plan na weekend

W najbliższą sobotę nasi piłkarze pośpią nieco dłużej niż zazwyczaj. A to dlatego że pierwsze zmagania rozpoczniemy o 10.00. Dzień później kilka budzików będzie nastawionych na zdecydowanie wcześniejszą porę.

Jako pierwsi 27 lutego pojawią się na planu boju, a konkretnie na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej nasze Młodziki z grupy D1B. Czeka ich pojedynek ze Szkółką Piłkarską Borek Kraków.

O 11.00 w hali szkoły podstawowej w Staniątkach wewnętrzna gra czeka na zawodników z grupy G2B oraz G2C.

Pół godziny później w Wieliczce (Arena) Młodziki z grupy D1A zagrają z Hutnikiem Nowa Huta.

Kwadrans po godzinie 12.00 okazję do zaprezentowania się na hali w Staniątkach będą mieli piłkarze z grup G1C oraz G1B.

O 14.00 również na hali w Staniątkach drużyna F2B zagra z AP Wieliczka.

Ostatnim sobotnim akcentem będzie pojedynek trampkarzy C1A z KS Victoria Kraków. Ten mecz rozegramy w Krakowie przy ulicy Lipowskiego 5.

W tym tygodniu sporo się będzie działo w niedzielę, wszak ostatni dzień miesiąca zobowiązuje.

Zaczniemy już o 7.50 w Piekarach gdzie udział w turnieju Jurajski Winter Cup wezmą Orliki E1A.

O 10.00 w kolejnej odsłonie ligi sparingowej na Cracovii wezmą udział Żaki z zespołu F2A. Również o tej godzinie zespół E1B podejmie na Orliku w Niepołomicach, Niepołomicką Szkołę Futbolu Puszcza.

Punktualnie o 11.00 w hali w Staniątkach Żaki z grupy F1B podejmą Wilgę Koźmice Wielkie.

Wczesnym popołudniem (13.30) w Brzączowicach dojdzie do pojedynku zespołu F1A z Futbolem Brzączowice.

Ostatnim akcentem będzie gra wewnętrzna grupy F1C. W Szkole Podstawowej w Staniątkach rozpoczniemy grę o 14.00.