Plan na koniec listopada

Przed nami ostatni listopadowy weekend. Sprawdzamy jakie plany sparingowe mają poszczególne zespoły Szkoły Futbolu Staniątki.

F1B – w sobotę o 10.00 zespół zmierzy się w meczu kontrolnym z Promieniem Mikluszowice.

E1A – o 10.00 na orliku w Podłężu dojdzie do gry wewnętrznej pomiędzy zespołami E1A i E1B.

C1A – ostatni mecz ligowy w 2020 roku rozegrają nasi trampkarze, którzy w Wieliczce zmierzą się z zespołem AP Futbolica Grabie

G1/BC – Skrzaty pojadą na rywalizację z rówieśnikami z Hutnika Kraków. Starcie rozpocznie się o godzinie 12.00 w Krakowie.

D1A – zespół zmierzy się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Spotkanie przy Rydlówce rozpocznie się o 13.30.

niedziela 29 listopada

D1B – jedynym niedzielnym starciem będzie gra kontrolna naszych młodzików, którzy na obiektach Nadwiślana zagrają z Tramwajem Kraków. Sparing rozpocznie się o 11.00.