Listopadowy finisz

W miniony weekend zamknęliśmy kolejny miesiąc szkoleniowy. Czas na tradycyjne podsumowanie wyników naszych zespołów.

Wczesnym rankiem bo już o godzinie 9.00 w grze kontrolnej zmierzyły się nasze zespoły F1A oraz E1A. W rywalizacji Żaki nie ustępowały starszym kolegom i na przerwę schodziliśmy przy remisie 2-2. W drugiej połowie nasze Orliki wyciągnęły wnioski w rezultacie wygrały mecz 6-2.

Drużyna F1B wybrała się na gę kontrolną do Mikluszowic na grę z tamtejszym Promieniem. Tym razem to gospodarze okazali się lepsi, ale jesteśmy przekonani, że podczas następnego spotkania role się odwrócą!

Pozytywnie w ostatnim meczu zaprezentowali się nasi trampkarze. Zespół C1A pokonał zespół AP Futbolica Grabie 4-2 Ostatni mecz ligowy w roku miał istotne znaczenie dla układu tabeli. Zwycięzca tego spotkania zapewniał sobie 3 miejsce w tabeli. Bramki pieczętujące miejsce na podium zdobyli: Skoczek, Garlej, Karecki oraz Mucha. Brawo Panowie!

Drużyny G1B oraz G1C rywalizowały w Nowej Hucie z Hutnikiem. Mini turniej na Suchych Stawach rozpoczął się w samo południe.

Przy Rydlówce, z Garbarnią Kraków mierzył się zespół D1A. Nasze Młodziki stoczyły ciekawy bój, który podzielono na trzy 25 minutowe kwarty. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Miekina (dwie) oraz Antoni Ślusarek. Choć przegraliśmy to jednak starcie z przedstawicielem krakowskiej 1 ligi zapisujemy na plus.

W niedzielę rano w Szkole Podstawowej w Staniątkach spotkali się piłkarze zespołu E1B, którzy rozegrali grę wewnętrzną.

Jako ostatni w miniony weekend na zielonej murawie pojawił się zespół D1B, który w Krakowie zmierzył się z Tramwajem. Do przerwy rywal prowadził 0-3 i choć nie udało się odwrócić wyniku jak w słynnym finale ligi mistrzów, tak rozmiary porażki udało się zmniejszyć.