Kamil i Dominik ambasadorami SFS

Miło nam poinformować, że zawodnicy którzy kiedyś rozpoczynali swoją piłkarska przygodę w strukturach Szkoły Futbolu Staniątki, a dzisiaj grają na profesjonalnym poziomie, zostali naszymi Ambasadorami !

„Wychowanek to dla nas jedna z najważniejszych wartości. To właśnie na naszych wychowankach budujemy każdy nasz zespół w grupach dziecięcych a od sezonu 2023/24, kiedy po raz pierwszy utworzyliśmy grupę juniora młodszego również zespół młodzieżowy. Docelowo w przyszłości na wychowankach Szkoły Futbolu Staniątki ma opierać się zespół seniorski na poziomie V lub nawet IV ligi.

Jest to dla nas bardzo ważna inicjatywa, która ma na celu pokazanie, że Szkoła Futbolu Staniątki jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej piłkarskiej przygody. Jeśli zawodnik włoży dużo pracy i zaangażowania, to może osiągnąć bardzo wysoki poziom, dzięki profesjonalnym warunkom jakie stwarzamy naszym podopiecznym oraz doświadczonej kadrze szkoleniowej, która dba o rozwój zawodników.

Takimi zawodnikami są właśnie m.in. Dominik Maśnica i Kamil Jakóbczyk. Dominik uczestniczył w naszym pierwszym pokazowym treningu w roku 2009, aby w rok 2014 przejść do Wisły Kraków, którą reprezentuje dzisiaj w drużynie U19. Kamil trenował u nas w latach 2015-2017, a dzisiaj strzela bramki dla Lecha Poznań i Kadry Polski U17.

Dziękuję chłopakom, że zgodzili się na udział w naszym projekcie. Projekcie, który ma na celu zachęcenie jeszcze większej ilości dzieci do piłki nożnej. Projekcie, w którym Kamil i Dominik zainspirują młodszych kolegów do pracy nad sobą, do pokonywania przeszkód, do niepoddawania się w drodze do spełnienia swoich marzeń” Krzysztof Turecki, Dyrektor Zarządzający SFS.

Kamil Jakóbczyk, rocznik 2007,
Szkoła Futbolu Staniątki 2015 – 2017,
Lech Poznań 2022 – obecnie,
Kadra Polski 2021 – obecnie,

Poznaj historię Kamila, może i Ty zagrasz z orzełkiem na piersi!

 

Dominik Maśnica, rocznik 2006,
Szkoła Futbolu Staniątki 2010 – 2014,
Wisła Kraków 2014 – obecnie,

Poznaj historię Dominika, może i Ty zagrasz z białą gwiazdą na piersi!