junior młodszy w sfs

Informujemy, że od sezonu 2023/24 planujemy rozszerzyć strukturę szkolenia w Szkole Futbolu Staniątki o kategorię Juniora Młodszego dla zawodników w roczniku 2007 i 2008.

Przypominamy rodzicom zawodników w roczniku 2008 z grupy C1A i C1B, że do 19 marca należy wypełnić ankietę o deklaracji przystąpienia do nowej drużyny. Ankieta jest dostępna pod linkiem (Tutaj) jak również została wcześniej wysłana w systemie ProTrainUp.

Zapraszamy również zawodników z innych miejscowości oraz innych klubów, którzy chcą dołączyć do drużyny Juniora Młodszego. W tym celu należy się skontaktować z Jarosławem Dzierżakiem – Dyrektorem Sportowym SFS pod numerem telefonu 607-151-526.

Pierwsze spotkania nowej grupy juniora młodszego planowane są już od kwietnia 2023 roku w formie gier towarzyskich a od sierpnia planowane są 4 jednostki treningowe i udział w lidze krakowskiej.