Dużo grania przed nami!

Czas na kolejny weekend pełen wyzwań. Oto jak prezentują się terminarze naszych zespołów.

Trampkarze (C1A)
Nasi trampkarze na brak rywalizacji w lidze w najbliższych dniach z pewnością nie będą narzekać. Dzisiaj (10 września) o godzinie 17.00 podejmiemy w Zakrzowie zespół LKS Śledziejowice.  A już w sobotę o godzinie 11.00 zagramy w Grabiu kolejny mecz w ramach II ligi okręgowej trampkarzy. Przeciwnikiem Szkoły Futbolu Staniątki będzie AP Futbolica Grabie. Po dwóch rozegranych dotąd meczach nasza drużyna ma na swoim koncie 3 oczka.

Młodziki  (D1A, D1B)
Zespoły naszych Młodzików najbliższy weekend spędzą w delegacji. Pierwsza drużyna pojedzie do Igołomi na mecz 4 kolejki II okręgowej ligi Młodzików. Spotkanie zaplanowano na 10.00.  Zajmujemy aktualnie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów w 3 rozegranych meczach.

Drugi zespół Młodzików uda się do Targowiska na mecz z Targowianką. Ten mecz zaplanowano na 13 września. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 13.00.  W rozgrywkach wielickiej IV ligi SFS II plasuje się na 2 miejscu w tabeli. Nasz zespół zgromadził 4 punkty w trzech spotkaniach.

Orliki (E1A, E1B)
Tym razem nasze Orliki czeka sprawdzian wewnętrzny. Do „bratobójczego” pojedynku dojdzie na Orliku w Podłężu. Chętnych do zobaczenia tej rywalizacji zapraszamy 13 września na godzinę 9.30.

Żaki (F1A, F1B/F2A)
Żaki Młodsze zagrają w Staniątkach (obiekt Nex Level Fitness) z ramach Memoriału Tadeusza Szybińskiego 0 Mini Turniej dla rocznika 2013. Ich rywalizacja rozpocznie się o 10.00.  Żaki Starsze będą nas reprezentować na obiekcie Next Level Fitness w rywalizacji w ramach Memoriału im. Tadeusza Szybińskiego. Sobotnia rywalizacja wystartuje około godziny 13.00.

Zespół Żaków F1B zmierzy się w Krakowie z Płaszowianką (soboa 12 września, 10.00).

Skrzaty (G)
Skrzaty swój turniej rozegrają w niedzielę. Ich postępy będziemy obserwować od 10.00 na obiekcie Next Level Fitness.

 

Trzymamy kciuki za dobre występy wszystkich drużyn!