Co działo się w ostatnich dniach?

Sprawdzamy ostatnie występy naszych wychowanków. 

– sobota, 14 listopada

9.00 – W sobotę w Krakowie drużyna D1A wygrała 1-0 z Wiślacką Szkołą Futbolu. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Bruno Skoczek, który trafił do siatki w 20 minucie meczu.

11.00 – Zespół F1B rywalizował w Bieżanowie gdzie zagrał z tamtejszą Bieżanowianką. Rywalizację na kilku boiskach na raz pozwoliła na maksymalne wykorzystanie czasu przeznaczonego na grę.

12.00 [E1A] – turniej Top Tens. Nasza drużyna rywalizowała z Radziszowkanką, Orlikami Myślenice oraz Nadwiślanką Nowe Brzesko. Turniej rozegrany na obiektach J&J Sport Center pokazał jak niewiele dzieli sukces od porażki i jak dużą rolę w grze pełnią detale. Gospodarze turnieju wygrali z naszym zespołem 4-0 wykorzystując błędy w obronie, co w konsekwencji przełożyło się na dość wysoki wynik. W drugim meczu podzieliliśmy się punktami z Nadwiślanką mimo, że prowadziliśmy już 2-0. W ostatnim meczu, zwycięzca turnieju zespół Orla Myślenice pokonał nas 2-1. Gdyby nasza skuteczność w tym meczu była nieco lepsza wynik mógł być zgoła odmienny.

niedziela, 15 listopada

[F1A] – pierwsze turniejowe granie na hali dało się we znaki zespołowi podczas Jurajski Winter Cup. W Piekarach nasza drużyna rozpędzała się z meczu na mecz co w rezultacie dało 3 miejsce w klasyfikacji końcowej. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Nieckula.

C1A – ostatnim akcentem weekendu był mecz naszych trampkarzy z zespołem Orła Piaski Wielkie.