Badania lekarskie na sezon 2021/22

Przypominamy, że w sezonie 2021/22 każdy zawodnik od rocznika 2016 i starszy uczęszczający na zajęcia musi posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.

Zaświadczenie może wystawić lekarz medycyny sportowej lub lekarz POZ na podstawie badań:

– morfologia

– glukoza

– mocz

– EKG

W ramach współpracy w placówką sportową Semper Fortis mogą Państwo skorzystać z ich oferty badań w Przychodni w Bodzanowie (Bodzanów 412, 32-020 Bodzanów, tel.: 12 200 23 53 )

Ceny badań:

1. morfologia, glukoza i mocz – 10zł

2. EKG – 20zł (wymaga wcześniejszego telefonicznego umówienia)

Szkoła Futbolu Staniątki organizuje ostatni w tym sezonie dyżur lekarza medycyny sportowej w trakcie którego można otrzymać zdolność do uprawiania sportu:

• 7 sierpnia od godziny 8:00 do godziny 11:00 na Stadionie w Staniątkach.

Cena wydania orzeczenia lekarskiego – 40zł płatna na miejscu gotówką.

Poniżej link do zapisu – na kilka dni przed terminem podamy Państwu dokładne godziny aby uniknąć kolejek:

Jeśli jednak chcą Państwo dostarczyć nam orzeczenie na własną rękę to proszę o przesłanie skanu zaświadczenia do dnia 07.08.2021r. na adres kontakt@szkolafutbolu.pl

Rodzicom, którzy dostarczyli nam już zaświadczenia bardzo dziękujemy.

Przypominamy również, że zawodnicy którzy nie dostarczą badań w wyznaczonym terminie nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez SFS zajęciach.