Startuje Piłkarska liga Siódemek

Szkoła Futbolu Staniątki zaprasza do udziału w Piłkarskiej Lidze Siódemek. Rozgrywki odbywać się będą na sztucznej nawierzchni na obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach. Zapisy trwają do 25 kwietni a spotkanie organizacyjne i pierwsze mecze planowane są na początek maja. Myślą przewodnią projektu „Piłkarska Liga Siódemek” jest możliwość uczestnictwa w lidze każdego kto tylko ukończył 15 rok życia.

Podstawowe zasady:
-mecze w składach 6+1
-czas meczu 2x25min
-mecze organizowane raz w tygodniu (poniedziałek – czwartek) w godzinach wieczornych
-boisko o wymiarach 50x30m i bramki 5x2m.
-system rozgrywek „każdy z każdym”
-liga rozgrywana w systemie dwurundowym (runda jesienna i wiosenna)

Zapewniamy wykwalifikowanych sędziów na każde spotkanie, relacje multimedialną w tym możliwość oglądania meczu online, dedykowaną stronę www, statystyki i relację z każdej kolejki, atrakcyjne nagrody a przede wszystkim sportowe emocje i profesjonalną obsługę.

Wszystkie zespoły powinny posiadać:

-ducha Fair Play,
-unikalną nazwę drużyny,
-jednolity kolor koszulek w dwóch kolorach, w których będą rozgrywane mecze,
-kapitana, który będzie odpowiedzialny za kontakt z organizatorem,

Zapisy i koszty:

Zapisy potrwają do końca marca poprzez wypełnienie formularza poniżej a przewidywany koszt jednego spotkania dla zespołu to 150-200 zł. Ostateczny koszt udziału w lidze jest uzależniony od ilości zgłoszonych zespołów.

Jakie mamy plany?

Wraz z rozwojem ligi siódemek, planujemy uatrakcyjnić turniej tworząc na zakończenie ligi dodatkowe rozgrywki w formie pucharu ligi, możliwość gry zwycięzcy z innymi zwycięzcami podobnych lig w Krakowie i innych miejscowościach a także atrakcyjne nagrody drużynowe i indywidualne.

Więcej o Gminnym Centrum Sportu:

Gminne Centrum Sportu to kompleks sportowy oddany do użytku w październiku 2021 roku. W skład kompleksu wchodzi pełnowymiarowe sztuczne boisko o wymiarach 64x102m, z oświetleniem o mocy 250 LUX i nawierzchnią typu shotpack oraz dwa oświetlone i automatycznie nawadniane boiska trawiaste o wymiarach 26x52m i 16x30m. Na terenie GCS znajduje się również dwutorowa bieżnia o długości 110m, altanka gastronomiczna oraz dwa pawilony: szatniowo-magazynowy z salką motoryczną i pokojem konferencyjnym oraz biurowo-usługowy z restauracją.

GCS dysponuje m.in. 6 szatniami z natryskiem, pokojem trenerów, pokojem medycznym, salką audiowizualną, salką motoryczną, magazynem na sprzęt sportowy, restauracją i altanką gastronomiczną.

Jesteś zainteresowany udziałem, chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw nam swoje dane i preferowaną godzinę kontaktu a zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Koordynator Rozgrywek:
Kamil Pawlak, tel: 668 497 604, e-mail: k.pawlak@szkolafutbolu.pl

Do zobaczenia na pierwszej w gminie Niepołomice Piłkarskiej Lidze Siódemek!