Ruszają zapisy na drugi sezon Piłkarskiej Ligi Siódemek

Szkoła Futbolu Staniątki zaprasza do udziału w II sezonie Piłkarskiej Ligi Siódemek. Rozgrywki odbywać się będą na sztucznej nawierzchni na nowoczesnych obiektach Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach. Myślą przewodnią projektu „Piłkarska Liga Siódemek” jest możliwość uczestnictwa w lidze każdego kto tylko ukończył 16 rok życia.

Organizatorem rozgrywkej jest Szkoła Futbolu Staniątki, która zapewnia wykwalifikowanych sędziów, multimedia, dedykowaną stronę www, statystyki i relację z każdej kolejki, atrakcyjne nagrody drużynowe i indywidualne a przede wszystkim sportowe emocje i profesjonalną obsługę.

Harmonogram:

– do 20 sierpnia – zgłoszenia do udziału
– 31 sierpnia – spotkanie organizacyjne dla kapitanów zgłoszonych drużyn, przedstawienie regulaminu i harmonogramu ligi,
– 7 wrzesień – pierwsze mecze
– do 30 listopada – planowane zakończenie sezonu

Podstawowe zasady:
-mecze w składach 6+1
-czas meczu 2x25min
-mecze organizowane raz w tygodniu (środy) od godziny 20:00,
-boisko o wymiarach 50x30m i bramki 5x2m.
-system rozgrywek „każdy z każdym”
-liga rozgrywana w systemie jednorundowym (sezon jesienny, sezon wiosenny)

Skrócony regulamin:

– każda drużyna posiada własną nazwę, która musi być związana ze sportem,
– obowiązuje jednolity kolor koszulek w dwóch kolorach z numerami na plecach,
– każda drużyna wybiera kapitana, który będzie odpowiedzialny za kontakt z organizatorem oraz odpowiada za drużynę,
– każda drużyna może zgłosić maksymalnie 20 zawodników na jeden sezon,
– w lidze może wziąć udział zawodnik, który ma skończone 16 lat,
– zawodnik, który nie ma ukończonego 18 roku życia musi posiadać zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w lidze,
– przed każdym meczem kapitan oddaje wypełnioną listę startową,
– każdy zawodnik musi mieć kartę zdrowia lub podpisane prze siebie oświadczenie o stanie zdrowia i braku przeciwskazań do uprawnia sportu,
– organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni i na terenie obiektu sportowego,
– drużyna jest odpowiedzialna za utrzymanie czystości w szatniach i na terenie obiektu sportowego,
– na boisku mogą pozbywać tylko zawodnicy, kierownik i trener drużyny. Pozostałe osoby przebywają tylko i wyłącznie na wyznaczonych trybunach,
– na terenie całego obiektu jest bezwzględny zakaz palenia papierosów, spożywania alkoholu oraz korzystania z innych używek pod karą grzywny od 100 do 1000 zł.

Szczegółowy regulamin zostanie przedstawiony na spotkaniu organizacyjnym 31 sierpnia.

Zapisy i koszty:

Zapisy potrwają do 20 sierpnia poprzez wypełnienie formularza poniżej a koszt jednego spotkania dla zespołu to 150 zł. Zespół dokonuje opłaty z góry za minimum 5 spotkań.

Nagrody:

– każda drużyna otrzyma dyplom za udział,
– drużyny które zajmą pierwsze 3 miejsca otrzymają puchar i medale,
– drużyna która zajmie I miejsce otrzyma Vouvher o wartości 500 zł na zakup sprzętu sportowego,
– drużyna która zajmie II miejsce otrzyma Vouvher o wartości 300 zł na zakup sprzętu sportowego,
– drużyna która zajmie III miejsce otrzyma Vouvher o wartości 100 zł na zakup sprzętu sportowego,
– najlepszy strzelec drużyny otrzyma dyplom,
– najlepszy strzelec ligi otrzyma dyplom i statuetkę oraz nagrodę rzeczową,
– najlepszy bramkarz ligi otrzyma dyplom i statuetkę oraz nagrodę rzeczową,
– najlepszy zawodnik ligi otrzyma dyplom i statuetkę oraz nagrodę rzeczową,
– najlepszy zawodnik każdej kolejki otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową,

Co więcej?

Wraz z rozwojem ligi siódemek, planujemy uatrakcyjnić turniej tworząc na zakończenie ligi dodatkowe rozgrywki w formie pucharu ligi, możliwość gry zwycięzcy z innymi zwycięzcami podobnych lig w Krakowie i innych miejscowościach. Planowane jest również otwarcie punktu gastronomicznego.

Więcej o Gminnym Centrum Sportu:

Gminne Centrum Sportu to kompleks sportowy oddany do użytku w październiku 2021 roku. W skład kompleksu wchodzi pełnowymiarowe sztuczne boisko o wymiarach 64x102m, z oświetleniem o mocy 250 LUX i nawierzchnią typu shotpack oraz dwa oświetlone i automatycznie nawadniane boiska trawiaste o wymiarach 26x52m i 16x30m. Na terenie GCS znajduje się również dwutorowa bieżnia o długości 110m, altanka gastronomiczna oraz dwa pawilony: szatniowo-magazynowy z salką motoryczną i pokojem konferencyjnym oraz biurowo-usługowy z restauracją.

GCS dysponuje m.in. 6 szatniami z natryskiem, pokojem trenerów, pokojem medycznym, salką audiowizualną, salką motoryczną, magazynem na sprzęt sportowy, restauracją i altanką gastronomiczną.

Jesteś zainteresowany udziałem, chcesz się dowiedzieć więcej? Zostaw nam swoje dane i preferowaną godzinę kontaktu a zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Koordynator Rozgrywek:
Kamil Pawlak, tel: 668 497 604, e-mail: k.pawlak@szkolafutbolu.pl

Do zobaczenia podczas drugiego sezonu Piłkarskiej Ligi Siódemek! Strat Już od 7 września!