Firma MAN zwycięzcą XI edycji turnieju BiznesCup

26 marca na hali Solne Miasto Wieliczka odbyła się XI edycja Piłkarskich Mistrzostw Firm Biznescup 2022.

Mistrzem po raz drugi została firma MAN Niepołomice. Srebrne medale zdobyła firma Fabryka Kart a brązowe krążki trafiły do firmy Woodward. Czwarte miejsce przypadło gospodarzowi turnieju Szkole Futbolu Staniątki.

Nagrody indywidualne za tytuł Najlepszego Bramkarza, Najlepszego Piłkarza oraz Najlepszego Strzelca trafiły do zawodników reprezentujących zwycięzców turnieju odpowiednio do Krzysztofa Szczałba oraz Rafała Galusa. Tytuł zawodnika Fair Play otrzymał Karol Nawrot ze Szkoły Futbolu Staniątki, która jest organizatorem turniejów od 2014 roku.

Dochód z turnieju, blisko 5 tyś złotych zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy, rodzinom które zatrzymały się w Staniątkach, których dzieci trenują w Szkole Futbolu Staniątki.

Dziękujemy firmom: MAN Niepołomice, Fabryka Kart oraz Woodward za przekazanie wygranych czeków finansowych o łącznej wartości 1.200 zł. (odpowiednio 600, 400  200 zł.)  na rozwój naszego stowarzyszenia – kwota ta zostanie dodana do dochodu z turnieju i w całości przekazana na pomoc naszym sąsiadom.

„Dziękuje wszystkim za udział i obecność. Mimo, iż w turnieju wzięły udział tyko 4 zespoły uważam, że cel który przyświecał organizację turnieju został osiągnięty. Wspólnie zebraliśmy 6 tyś złotych – w obecnej sytuacji jest to kropla w morzu potrzeb ale cieszymy się, że chociaż w taki sposób możemy i chcemy pomóc naszym wschodnim sąsiadom” – Krzysztof Turecki, Dyrektor Zarządzający SFS

Do zobaczenia na edycji letniej!