Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
_DSC5250

Turniej Bądź Następny w roczniku 2010 za nami

W niedzielę 25 czerwca odbył się kolejny turniej z cyklu Bądź Następny, tym razem w roczniku 2010.

W turnieju na 4 boiskach oznaczonych ligami angielską, włoską, niemiecką i hiszpańską i nazwami stadionów znanych klubów takich jak Menchester United, AC Milan, Bayern Munchen i Real Madryt swoje umiejętności zaprezentowało ponad 150 zawodników z 12 klubów w tym dwie reprezentacje Szkoły Futbolu Staniątki prowadzone przez trenera Krzysztofa Bułata i Joannę Gruszka.

Turniej był rozgrywany bez klasyfikacji punktowej a najważniejsze w turnieju była dobra zabawa i strzelenie dużo bramek. Każdy zespół otrzymał puchar i dyplom za udział a każdy zawodnik indywidualnie medal oraz słodycze.

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w turnieju, gratulujemy i do zobaczenia na następnych naszych turniejach z cyklu Bądź Następny!

Galeria zdjęć dostępna jest na naszym facebooku.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved