Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
odwolen_badz_basteny

Turniej 2 lipca dla roczniak 2008 orz 2009 niestety odwołany. Zapraszamy 17 września.

Z przykrością informujemy, że dwa turnieje w roczniku 2008 i 2009, które były zaplanowane 2 lipca są odwołane i zostają przeniesione na 17 września. Powodem odwołania turniejów jest mała ilość zgłoszonych drużyn co uniemożliwia organizację turnieju wg zaplanowanego systemu gry. Przepraszamy zespoły, które już sobie zarezerwowały ten termin i zapraszamy na 17 września.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved