Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
wgrywamykurim

Ponownie wygrywamy turniej Kurim 2017 w dwóch kategoriach wiekowych

Podobnie jak w ubiegłym roku rocznik 2005 i 2007, również w tym zawodnicy w roczniku 2006 i młodsi oraz 2008 i młodsi wygrywają Międzynarodowy Turniej Miast Partnerskich Kurim 2017. Na turnieju reprezentowaliśmy nie tylko Szkołę Futbolu Staniątki ale również Miasto i Gminę Niepołomice – dziękujemy za zaproszenie!

Rocznik 2006 i młodsi, trener Filip Mazurków: 

Bezkonkurencyjna, okazała się być drużyna U-11 Szkoły Futbolu Staniatki, reprezentująca Gminę Niepołomice podczas turnieju miast partnerskich Kurim 2017. Zawodnicy SFS odnieśli komplet zwycięstw, strzelając 28 bramek i tracac zaledwie 6. Podczas wszystkich spotkań nasi gracze prezentowali sie dobrze ofensywie oraz dojżale piłkarsko. Na słowa uznania zasługuje mecz z gospodarzami kiedy to juz 2. minucie przegrywaliśmy 1:4 by podnieść się i ostatecznie zwyciężyc 11:4. Oprócz okazałego 1. Miejsca w całym turnieju, nasza zawodnik Kamil Jakóbczyk odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca rozgrywek. Duże brawa dla wszystkich chłopców za zaangażowanie i walkę do końca!

IMG_3805

Rocznik 2008 i młodsi, trener Katarzyna Rabiasz: 

SFS triumfuje! Po remisie w pierwszym spotkaniu i niesmialym początku w wykonaniu zawodników Szkoły Futbolu Staniatki U-9 pozostale mecze obfitowały w dużo ładnych bramek zdobywanych przez naszych graczy, którzy już do końca zwyciężali. Warto wspomnieć, iż w naszym składzie kilku zawodnikow debiutowalo a calosc turnieju w kategorii rocznika 2008 rozegrał dwa lata młodszy Ksawery Krawczyk, który kilkukrotnie trafiał do bramki rywali . Tak jak przed rokiem tak i tym razem nasi zawodnicy okazali sie bezkonkurevyjni. Oprócz okazałego pucharu za 1. Miejsce przypadły nam również wszystkie nagrody indywidualne w tej kategorii. Zawodnikiem turnieju zostal Bruno Skoczek a najlepszym bramkarzem Mateusz Banachowicz.

IMG_3813

Zobacz fetę przygotowaną przez rodziców na powitanie naszych zawodników Zobacz Tutaj! 

Gratulacje!

 Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved