Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
nata_kamil_wisla

Nataniel Korpała oraz Kamil Jakóbczyk na testach w Wiśle Kraków

Nataniel Korpała oraz Kamil Jakóbczyk w rocznika 2007 od środy 10 mają będą przebywać na testach w Wiśle Kraków, gdzie pod okiem krakowskich trenerów z Wisły będą uczestniczyć w treningach i grach kontrolnych a nawet mają szanse na występ w prestiżowym, międzynarodowym turnieju Sokolika w Nowym Sączu organizowanym w czerwcu a jednym z zaproszonych klubów jest Wisła Kraków.

„Nataniel i Kamil od dawna są w kręgu zainteresowań skautów Wisły Kraków. We wtorek 9 maja trenerzy Wisły jeszcze raz obserwowali zawodników, którzy uczestniczyli w treningi kadry powiatu wielickiego. Po treningach mieliśmy przyjemność porozmawiać o różnych aspektach współpracy z Akademią Wisły Kraków jak również o funkcjonowaniu Szkoły Futbolu Staniątki, co uważam za bardzo wartościową rozmowę a dodatkowo usłyszeliśmy dużo pozytywnych opinii z ust trenerów Wisły co nas bardzo cieszy. Wspólnie z trenerem Konradem Matysiakiem, którego zawodnicy są wychowankami i z Natanielem z którym prowadzi indywidualne treningi bramkarskie, postanowiliśmy podjąć decyzję o wysłaniu Nataniela i Kamila na testy. Życzymy im powodzenia, są to bardzo dobrzy zawodnicy przed którymi otwiera się nowa droga rozwoju, ale musi ona być poparta ciężką i długą pracą” – Turecki Krzysztof, Dyrektor Operacyjny SFS.

Pierwszy trening , w którym Kamil i Nataniel wezmą udział w Wiśle Kraków odbędzie się w środę 10 maja. Życzymy powodzenia!


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved