Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
zapowiedz weekendu_13-14.05

8 ligowych meczy, miniturniej i dodatkowe treningi czyli weekend 13-14 maja z SFS

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco i pracowicie.  Naszych piłkarzy czeka aż osiem meczy ligowych, ale w programie znajdzie się też coś dla najmłodszych adeptów  piłki nożnej.

 

SOBOTA /13.05./

W sobotę zawodnicy SFS rozegrają pięć spotkań ligowych. Na orliku w Podłężu żaki podejmą drużyny: Zorza Przebieczany (o godz.9:00) i  AP Wieliczka (o godz. 10:30). Orliki zagrają dwa mecze na wyjeździe. Podopieczni trenera Krzysztofa Tureckiego zmierzą się o godz. 10:00 z gospodarzem, Gdovią Gdów, a wychowankowie trenera Konrada Matysiaka o godz. 13:00 w Igołomii z drużyną Wiarusy Igołomia. W tym dniu zagrają także młodzicy, którzy na swój mecz udadzą się do Nowego Brzeska. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 14:00.

Trener Krzysztof Bułat zaprasza tego dnia na dodatkowe treningi, które nie mogły się odbyć w ostatnim czasie ze względu na złe warunki atmosferyczne. O godz. 10:00 w szkole podstawowej w Staniątkach swoje zajęcia będzie miała klasa 1d, a o 11:50 na orliku w Podłężu klasa 3e.

Dla najmłodszych zawodników z rocznika 2010 trenerzy Joanna Gruszka i Krzysztof Bułat organizują miniturniej piłkarski. Na orliku w Podłężu w godz. 13:30 -16:00 spotkają się zespoły: SFS, AP Wisła Kraków i Prądniczanka Kraków.

 

NIEDZIELA/14.05./

W niedzielę zawodnicy SFS powalczą o kolejne punkty w meczach ligowych. Młodziki czekają dwa spotkania. Podopieczni trenera Mateusza Dąbrowskiego rozegrają mecz w ramach czwartej kolejki z Zorzą Przebieczany o godz. 11:00 na stadionie w Trąbkach, a o godz. 10:00, zawodnicy trenowani przez Krzysztofa Tureckiego zagrają mecz z Czarnochowicami. Natomiast żaki udadzą się do Solnego Miasta, gdzie o godz. 13:00 zmierzą się z drużyną AP Wieliczka.

 

Życzymy powodzenia!Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved