Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
zapowiedz weekendu21-23.04

Weekend 21-23 kwietnia z SFS

Po zeszłotygodniowym odpoczynku, który spowodowany był świątecznymi biesiadami, czas wrócić do gry. Przedstawiamy szczegółowe informacje o wydarzeniach sportowych w których wezmą udział wychowankowie Szkoły Futbolu Staniątki.

 

PIĄTEK /21.04./

Zmagania rozpoczynamy już w piątek – drużyna orlików prowadzona przez trenera Krzysztofa Tureckiego zmierzy się w meczu ligowym o godz. 18:00 z Nową Wawrzynianką na orliku w Woli Batorskiej. Naszych najmłodszych zawodników z rocznika 2010 trenerzy zapraszają do LO w Niepołomicach, gdzie w godz. 16:30 – 18:00 rozegrane zostaną gry wewnętrze. O godzinie 17.00 trampkarze prowadzeni przez trenera Krzysztofa Gąsienicę rozegrają na stadionie w Staniątkach mecz z Zorzą Przebieczany.

 

SOBOTA /22.04./

Sobota zapowiada się bardzo intensywnie – zaplanowaliśmy wtedy aż sześć różnych gier. Od godz. 9:00 w sali szkoły podstawowej w Staniątkach trenerzy Krzysztof Bułat i Joanna Gruszka organizują dla swoich zawodników gry wewnętrzne i sparingi. Zajęcia zaplanowano według następującego harmonogramu: godz. 9:00 grupa 2010 A, godz. 10:10 grupa 2010 B, godz. 11:15 grupa 2010 C.

Tego dnia orliki rozegrają dwa mecze ligowe: o godz. 9:00 zmierzą się z Górnikiem Wieliczka na orliku w Woli Batorskiej, a o godz. 11:00 z Nadwiślanką Nowe Brzesko na orliku w Krzyszkowicach. Żaki na mecz ligowy udadzą się do Łapanowa, gdzie o godz. 12:00  zagrają się z Piastem Łapanów. – mecze decyzją związku MZPN Wieliczka są odwołane!

 

NIEDZIELA /23.04./

W niedzielę żaki zaliczą dwa spotkania ligowe. Najpierw drużyna prowadzona przez trenera Konrada Matysiaka zmierzy się o godz. 10:30 na orliku w Podłężu z Gdovią Gdów, a następnie podopieczni trenera Mateusza Dąbrowskiego o godz. 11:30 z Gwarkiem Wieliczka na orliku w Śledziejowicach. - - mecze decyzją związku MZPN Wieliczka są odwołane!

 

Życzymy zawodnikom udanych rozgrywek, pozytywnych, sportowych emocji i zachęcamy do śledzenia naszego fanpage na Facebook’u – tam zawsze na gorąco relacje ze sportowego weekendu.Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved