Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
turniej1

Weekendowy rozkład jazdy z SFS /18-19.03./

W najbliższą sobotę (18.03.) proponujemy zawodnikom poszczególnych roczników SFS aż dziesięć różnych wydarzeń sportowych. Będzie to bardzo wytężony czas pracy młodych sportowców – czekają na nich sparingi, ligi halowe, gry szkoleniowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
SKRZATY
Skrzaty rozegrają mecz towarzyski z Clepardią Kraków (rocznik 2010/2011). Spotkanie będzie miało miejsce w hali w Podstolicach w godz. 12.00 – 14.00.

ŻAKI

Pod Balonem Krakusa żaki młodsze (2009 i młodsi) o godz. 12.30 zagrają sparing z Górnikiem Zabrze, AS Progres, Futbol Brzączowice, Orłem Myślenice i Bieżanowianką. Żaki starsze (2008) zaś spotkają się o godz. 15.00 w Hali Suche Stawy (dawna Wanda) z Jadwigą i Orłem Piaski w halowej lidze piłki nożnej. Na orliku Bieżanowianki o godz. 15.00 zawodnicy z roczników 2008/2009 rozegrają mecz towarzyski z zespołem gospodarzy.

ORLIKI

Najważniejszym wydarzeniem najbliższego weekendu dla orlików trenera Filipa Mazurkowa będzie Wielicka Liga Halowa, której kolejne rozgrywki będą miały miejsce w hali Solnego Miasta w godz. 8.00 – 10.30. Z kolei orlicy młodsi od godz. 10.00 w hali na Suchych Stawach rozegrają ostatnie dwa mecze w krakowskiej lidze halowej. Stawką będzie awans do fazy finałowej turnieju, w którym zagrają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Natomiast w godz. 9.00 – 10.30 na Orliku w Podłężu odbędzie się gra szkoleniowa dla zawodników z roczników 2006-2007.
MŁODZIKI
W sobotę na najstarsi zawodnicy SFS wezmą udział w Lidze Halowej. Tym razem zmierzą się ze Zwierzynieckim, Tramwajem i Orłem Piaski. Rozgrywki będą miały miejsce pod Balonem COM-COM ZONE od godz.13.30. Natomiast od godziny 17.30 młodziki trenerów Krzysztofa Gąsienicy i Mateusza Dąbrowskiego zmierzą się w meczu sparingowym z drużyną AS Progres. Natomiast w godz. 10.30 -12.00 na Orliku w Podłężu odbędzie się gra szkoleniowa dla zawodników z roczników 2004-2005.Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved