Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
dwafinaly

Finał halowej ligi wielickiej i krakowskiej dla orlików. Gratulacje!

Udana sobota 18 marca dla orlików. Zarówno w halowej lidze wielickiej wychowankowie trenera Filipa jak również podopieczni trenera Konrada w halowej krakowskiej lidze pewnie awansowali do rozgrywek finałowych – gratulujemy!

 

Na I miejscu, zmagania w grupie A, Wielickiej Ligi Halowej zakończyła drużyna Orlików Szkoły Futbolu Staniątki. W dwóch ostatnich meczach, decydujących o ewentualnym awansie do finałów rozgrywek nasz zespół odniósł zwycięstwa, najpierw po zaciętym pojedynku z Zorzą Przebieczany a później pewnie pokonując Górnika Wieliczka. Przed następnymi spotkaniami studzimy optymizm ponieważ w dzisiejszych, wymagających meczach, zwłaszcza w tym pierwszym, nie ustrzegliśmy się błędów i pozwoliliśmy rywalom na stworzenie sobie bardzo groźnych sytuacji pod naszą bramką. Ozdobą, myślę całego dotychczasowego turnieju była dzisiejsza bramka otwierająca wynik z Zorzą kiedy to pięknego gola wolejem zdobył Michał Chmiel. Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną pomimo wszelakich przeciwności i potrafimy walczyć na boisku, wtedy jak wszystko wychodzi oraz przede wszystkim wtedy kiedy mamy słabszy okres. Zmagania grupowe zakończyliśmy z wieloma zdobytymi bramkami i tylko jedną straconą. Przed nami teraz rozgrywki finałowe, które traktujemy jako nagrodę za dobrą postawę w ostatnich spotkaniach i przede wszystkim chcemy pokazać dobrą grę, do której myślę już przyzwyczailiśmy naszych zagorzałych kibiców, którzy bez względu na miejsce i porę zawsze są z nami.

SFS 2:0 Zorza Przebieczany, bramki: Michał Chmiel
SFs 6:0 Górnik Wieliczka, bramki: Kamil Jakóbczyk x2, Adam Sendor x2, Karol Skowron, Michał Chmiel

Wychowankowie trenera Konrada również wygrali dwa spotkania. Pierwszy 3:2 z Krakusem Swoszowice po bramkach Adama Kareckiego i Jakuba Moździerza oraz 2:0 z Polonią Kraków po dwóch bramkach Mateusza Widły.

Galeria multimedialna dostępna jest na naszym facebooku. Zdjęcia wykonał Piotr Ślusarek.

Zdjęcia z halowej wielickiej ligi zobacz tutaj

Zdjęcia z halowej krakowskiej ligi zobacz tutaj 

 Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved