Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
polkolonia

Wspomnienia z ferii – zimowa piłkarska półkolonia.

W pierwszym tygodniu ferii odbyła się piłkarska półkolonia w Solnym Mieście w Wieliczce. Dla trzydziestu uczestników był to czas na jeszcze bliższe poznanie piłki nożnej jako najbardziej popularnego sportu wśród dzieci i nie tylko. Pięciodniowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji, nie tylko sportowych.

Zajęcia odbywały się według ustalonego wcześniej harmonogramu działań, w którym znalazły się nie tylko zajęcia sportowe, ale i także zajęcia integracyjne, zabawy na basenie, turnieje tenisa stołowego, kino sportowe, wyjście na lodowisko i ściankę wspinaczkową. Tegoroczną atrakcją były również turnieje gier planszowych, a zwłaszcza emocjonujące rozgrywki „Gool. Wielka piłka na małej planszy”. Zajęcia rozpoczynały się codziennie o godz. 8 rano, a kończyły o godz. 16. Największą frajdą dla dzieci były oczywiście treningi piłki nożnej, które przeprowadzane były w formie turniejów i zabaw ruchowych. Rywalizacja była do samego końca, wszyscy uczestnicy byli zaangażowani aktywnie w zajęciach, które oferowała im wyszkolona kadra trenerów i opiekunów. Każdego dnia na uczestników czekał też ciepły obiadek, co okazywało się niekiedy poważnym wyzwaniemJ

W ostatnim dniu zajęć odbyło się podsumowanie półkolonii. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i medale. Pięciodniowy czas był dla wszystkich dzieci okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji, a także doskonałą lekcją samodzielności i samodyscypliny.

Wszystkie rozrywki przyniosły mnóstwo pozytywnych emocji. Każdy odjeżdżał do domu zmęczony, ale z uśmiechem na twarzy (również trenerzy, opiekunowie). Dowodem na to może być mnóstwo podziękowań od rodziców oraz od samych dzieci w formie miłych słów.

Uśmiech jest dowodem na to, że praca, którą wykonujemy przysparza wiele radości dzieciom. Już dzisiaj możemy zapewnić, że w okresie ferii zimowych jak i letnich ponownie będą mogli Państwo skorzystać z oferty Półkolonii oferowanych przez SFS.Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyWspierają nas

Instytucje

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Kortrans

METAL-MAX

Ministerstwo Sportu i Turystki

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved