Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
polkolonia

Wspomnienia z ferii – zimowa piłkarska półkolonia.

W pierwszym tygodniu ferii odbyła się piłkarska półkolonia w Solnym Mieście w Wieliczce. Dla trzydziestu uczestników był to czas na jeszcze bliższe poznanie piłki nożnej jako najbardziej popularnego sportu wśród dzieci i nie tylko. Pięciodniowy wypoczynek obfitował w wiele atrakcji, nie tylko sportowych.

Zajęcia odbywały się według ustalonego wcześniej harmonogramu działań, w którym znalazły się nie tylko zajęcia sportowe, ale i także zajęcia integracyjne, zabawy na basenie, turnieje tenisa stołowego, kino sportowe, wyjście na lodowisko i ściankę wspinaczkową. Tegoroczną atrakcją były również turnieje gier planszowych, a zwłaszcza emocjonujące rozgrywki „Gool. Wielka piłka na małej planszy”. Zajęcia rozpoczynały się codziennie o godz. 8 rano, a kończyły o godz. 16. Największą frajdą dla dzieci były oczywiście treningi piłki nożnej, które przeprowadzane były w formie turniejów i zabaw ruchowych. Rywalizacja była do samego końca, wszyscy uczestnicy byli zaangażowani aktywnie w zajęciach, które oferowała im wyszkolona kadra trenerów i opiekunów. Każdego dnia na uczestników czekał też ciepły obiadek, co okazywało się niekiedy poważnym wyzwaniemJ

W ostatnim dniu zajęć odbyło się podsumowanie półkolonii. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i medale. Pięciodniowy czas był dla wszystkich dzieci okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji, a także doskonałą lekcją samodzielności i samodyscypliny.

Wszystkie rozrywki przyniosły mnóstwo pozytywnych emocji. Każdy odjeżdżał do domu zmęczony, ale z uśmiechem na twarzy (również trenerzy, opiekunowie). Dowodem na to może być mnóstwo podziękowań od rodziców oraz od samych dzieci w formie miłych słów.

Uśmiech jest dowodem na to, że praca, którą wykonujemy przysparza wiele radości dzieciom. Już dzisiaj możemy zapewnić, że w okresie ferii zimowych jak i letnich ponownie będą mogli Państwo skorzystać z oferty Półkolonii oferowanych przez SFS.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved