Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
jako 1

II miejsce żaków w turnieju JAKO JAVORIA CUP 2017

W sobotę 11 lutego wyjechaliśmy na turniej halowy piłki nożnej JAKO JAVORIA CUP 2017, gdzie udaliśmy się na zaproszenie miasta partnerskiego Niepołomic. Mieliśmy przyjemność reprezentować Miasto i Gminę Niepołomice. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i zorganizowanie wyjazdu.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn: UKS Javoria Jawor I, UKS Javoria Jawor II, KONFEKS Legnica, GÓRNIK Złotoryja, 11-TKA Wrocław, Victoria Wałbrzych, SFS, JTS Jawor, Polonia STAL Świdnica, AMP Budziszów Wielki. Niewiele brakowało aby drużyna żaków prowadzona przez trenera Konrada Matysiaka zwyciężyła turniej. Niestety po nieszczęśliwej porażce w finale 1:0, drużyna żaków musiała zadowolić się ostatecznie drugim miejscem.

Drużynę SFS reprezentowali: Bruno Skoczek, Eryk Szewczyk, Jakub Judka, Kacper Matusz, Grzegorz Grzegorzak, Jan Banaszkiewicz, Rafał Horecki, Filip Siwek.
Rafał Horecki został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny, a Eryk Szewczyk królem strzelców całego turnieju!

Wyniki rozgrywek:
UKS Javoria Jawor II – SFS 1:1
Victoria Wałbrzych – SFS 0:3
Polonia STAL Świdnica – SFS 0:3
AMP Budziszów Wielki – SFS 1:4
Półfinał: JTS Jawor – SFS 0:0 (3:4)
Finał: 11-TKA Wrocław – SFS 1:0


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved