Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
Zrzut ekranu 2017-02-13 o 12.07.38

Firma BEKO sponsorem technicznym SFS na rok 2017.

Z przyjemnością informujemy, że firma BEKO, lider sprzętu AGD i Premium Partner FC Barcelony przedłużyła współpracę ze Szkołą Futbolu Staniątki na rok 2017.

W ramach współpracy firma BEKO zakupi stroje meczowe oraz treningowe dla klasy IIIA z gminy Wieliczka, podopiecznych trenera Filipa Mazurkowa.

Dodatkowo firma BEKO przekaże na organizowane wydarzenia sportowe, turnieje i konkursy sprzęt AGD, który będzie można wygrać!

„Niezmiernie się cieszę że, tak duża i międzynarodowa firma, lider sprzętu AGD jaką jest firma BEKO już 3 rok z rzędu zdecydowała się na współpracę ze Szkołą Futbolu Staniątki. Jest to wyraz wzajemnego zaufania i zrozumienia jak ważną rolę pełni sektor prywatny w rozwój dzisiejszego sportu. Firmy BEKO nie trzeba nikomu przedstawiać, swój wizerunek i zaufanie zbudowała jakością swoich produktów a także promocją związaną przez współpracę z  jedną z najlepszych drużyn na świecie FC Barceloną. Dlatego tym bardziej należy podkreślić fakt, że firma BEKO również doskonale rozumie znaczenie społecznie odpowiedzialnego biznesu. Dziękujemy.” – Krzysztof Turecki, Dyrektor Operacyjny SFS.  

 

Oficjalny partner Twojego i Naszego dnia!

oficjalny partner twojego dnia


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved